עובדות על הכשרה / פיתוח הדרכה לעובדים

November 28, 2017

אסור להשאיר את העובדים לתהות מה הם אמורים לעשות, לאן הם אמורים ללכת, למי הם אמורים לדווח או לכל דבר אחר הקשור לתפקידם. מנהלים צריכים להיות על הכדור,ולהיכנס לחדר בכל פעם שיש שאלה כדי לוודא שהעובד אינו מבולבל.

 

המפקחים שלנו בדרך כלל היו עם חברה במשך כמות טובה של זמן ולמדו את הבעיות שלהם. הם מחויבים להכשיר את העובדים החדשים שלהם בכל ההיבטים של התפקיד שהם יישכרו עבור, להודיע להם על כל השינויים כפי שהם עושים ביצוע התאמות כדי להתאים את ההרגל האישי של העובד ואת סגנון העבודה שלו.

 

מעסיקים צריכים שהעובדים שלהם יהיו חרוצים, עומדים בזמנים, בעבודה כל יום ומיומנים בתפקידם. הרבה מזה יכול לחזור במידה והעובדים לא מרגישים שהם מוערכים, ומוכרים על העבודה שהם עושים.

 

כאשר מפקחים רוצים שהעובדים שלהם יעבדו קשה כדי לעמוד בדדליין מסויים, הם בדרך כלל ישתמשו באיזה סוג של אסטרטגיה שתמריץ ותניע אותם לעשות את העבודה. הצעת יום חופש או לצאת הביתה מוקדם הוא תמריץ טוב. אלה הן דברים מוערכים מאוד על ידי העובד, שבדרך כלל לא עולים לעסק הרבה כסף.

 

מעסיקים רבים מצ'פרים את העובדים הטובים ביותר שלהם. זה מצער שזה לא תמיד יכול לקרות. כאשר זה כן קורה, זה יכול להיות דבר מאוד חשוב לעובד. עובדים אשר עובדים עבור העלאה בשכר או מבצעים יעבדו קשה יותר ויותר. אלה שאין להם דבר מלבד מטלות מונוטוניות אותו יום אחרי יום ללא ספק, יקבלו ציון נמוך בסולם שביעות הרצון בעבודה, יגידו שהם חולים סתם ולא ירצו לעשות את העבודה יותר.

 

אחד הדברים החשובים ביותר שיש לזכור הוא שאם העובד מבולבל לגבי המיקום שלו ומה העבודה שהם צריכים לעשות, הם יהיו לא פרודוקטיביים. זה מעמיד את העבודה שלהם בסיכון. מפקחים ומדריכים צריכים להשקיע את הסכום הנכון והזמן ולתת לעובדים החדשים את הכמות הנכונה של המידע, כך שהם מסוגלים לעשות את העבודה שלהם כמיטב יכולתם.

 

כאשר אימון / פיתוח הדרכה לעובדים נופל בין הכיסאות, יש גידול במחזור העובדים, כי אף אחד מהעובדים לא יודע מה הם צריכים לעשות. כאשר זה קורה, הגיע הזמן להסתכל על התהליכים שנעשים כדי להכשיר את העובדים החדשים. האם תהליכים אלה חדשים או האם נעשה בהם שימוש במשך שנים רבות? ייתכן שהגיע הזמן לעדכן את התהליכים הללו ולהכשיר את העובדים כך שיקבלו את כל המידע הנחוץ להם באופן מאורגן.

 

המאמר אימון הדרכה לעובדים פורסם ראשון בhiteach

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Featured Posts

פיתוח הדרכה באנגלית

May 22, 2017

1/2
Please reload

Recent Posts
Please reload

Archive
Please reload

Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
RSS Feed

© 2019 by HiTeach | Technical Training Solution אלי ויזל 2, המכללה למנהל, ראשון לציון  | 4204661 -052 |  פיתוח הדרכה טכנולוגית  | למידה מתוקשבת

  • Facebook Social Icon
  • LinkedIn Social Icon